Про те, що у тренера воротарів "Барановичів" 31-річного Іллі Пацевича двостороння пневмонія, повідомляє Tribuna з посиланням на представників команди. Останній раз з командою він був 25 квітня.

Читайте також В Україні два клуби виступили проти догравання сезону

Результат тесту все ще невідомий. При цьому гравцям клубу заборонили коментувати ситуацію, погрожуючи штрафами і навіть непродовження контрактів.

Абсолютна більшість футболістів зізнається, що продовжувати грати з урахуванням набирає обертів епідемії вони не хочуть. Однак з урахуванням того, що практично всі футбольні клуби є державними, сподіватися на свідомість чиновників не доводиться. Як і прояви невдоволення від самих футболістів, які з великою часткою ймовірності можуть відразу втратити роботу.

Проте 2 травня "Барановичі" проведуть вдома черговий матч – з сусідніми "Івацевичами". І хоча Барановицька міська влада скасувала всі масові події в місті, суботню зустріч поки ніхто не відміняв.

Коронавірус у Білорусі: основне

  • Станом на 1 травня там зафіксували 14 тисяч 27 випадків зараження коронавірусом. Від недуги померли 89 людей, одужали – 2 тисячі 386.
  • Відповідно до даних БЕЛСАТ, офіційні цифри міністерства охорони здоров’я відрізняються від реальних мінімум в чотири рази.
  • Уряд Білорусі продовжує нехтувати епідемією коронавірусу.
  • Президент Олександр Лукашенко називає недугу "коронапсихозом". Радить їсти масло зі сметани та частіше бувати на свіжому повітрі. Політик вважає, що ізоляція – не дієвий метод боротьби з коронавірусом. Він також проти використання масок учнями у школах.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24