Українець показав час 39,279 секунди, що значно краще його переможного результату на Іграх в Лондоні. Разом з тим цією перемогою Юрій Чебан встановив унікальне олімпійське досягнення.

Мабуть цій медалі я радий навіть більше, ніж попереднім. Ця – одна з найяскравіших в моїй кар'єрі перемог – затьмарила всі мої попередні тріумфи. Це перемога над перемогами,
– зізнався чемпіон прес-службі Національного олімпійського комітету України.

Розповів Юрій Чебан і про перебіг фінального запливу.

"Я був сконцентрований. Йшов по восьмій доріжці й тільки боковим зором бачив Дем'яненка, який йшов по 7-й – намагався не відволікатися. Не потрібно крутити головою, можна збитися. Краще відпрацювати від початку до кінця те, що було напрацьовано – це й приносить плоди", – зазначив спортсмен.

За його словами, ця Олімпіада стане для нього особливою ще з однієї причини.

Ця Олімпіада така трепетна для мене, що вона остання в моєму житті і я хотів закінчити кар'єру саме на такій мажорній ноті. Хочу подякувати всім тим, хто вірив в мене та підтримував. Ця підтримка завжди мотивує та змушує утримуватися на високих позиціях!,
– наголосив Юрій ЧЕбан.

Юрій Чебан також зізнався, що дизайн чудового патріотичного човна йому допомогла розробити його дівчина Катерина, а втілити у життя цю ідею допоміг директор польської компанії "Пластікс" Річард Серюга.

Читайте також: З таким файним каное як було не перемогти, – соцмережі про перемогу Чебана на Олімпіаді