Українка здобула впевнену перемогу в двох сетах – 6:4, 6:4.

Зустріч тривала 1 годину 18 хвилин. У матчі з Плішковою Цуренко подала 2 ейси, реалізувала 4 з 11 брейк-поінтів, поступилася два гейми на своїй подачі і виграла 69% очок з першого м'яча.

Перший сет Цуренко виграла за рахунок брейка в сьомому геймі. У геймах на своїй подачі Леся дозволила Плішковій виграти всього п'ять очок.

У другій партії обидві тенісистки почали по черзі обмінюватися брейками. У нервовій грі успішніше виявилася Цуренко – українка за рахунку 4:4 виграла затяжний гейм на прийомі, а потім без проблем подала на вихід у другий раунд.

У другому колі Леся зустрінеться з переможницею протистояння Кірстен Фліпкенс – Александра Круніч.