Київське Динамо зібралося після зимової перерви 12 січня. Два дні футболісти проходили медогляд. Але Циганков не прибув до Києва – він не проходив медогляд з рештою гравців команди та не брав участі в перших тренуваннях. За даними журналістів, футболіст перебуває закордоном.

До теми Грошові апетити: європейський гранд відмовився від трансферу Циганкова через забаганки гравця

Але він перебуває там не просто так. Влітку 2023 року в Циганкова закінчується контракт з Динамо. Відтак вже влітку він може перейти в новий клуб цілком безкоштовно. А підписати попередню угоду з новим клубом він може ще за пів року до цього. Так що вже зараз Циганков може підписати угоду з новим клубом, до якого і приєднається влітку.

Водночас є інформація, що Циганков не хоче безкоштовно покидати Динамо. Але й підписувати новий контракт з клубом не буде. Тож єдиний вихід – продати його під час зимового трансферного вікна. Сума трансферу буде не велика, але навіть це допоможе наповнити бюджет Динамо.

За даними Sport Arena, Циганков зацікавив два клуби АПЛ. Один з них – це Брентфорд. Варто відзначити, що ще на початку 2022 року цей клуб цікавився іншим українським вінгером Михайлом Мудриком. А влітку підписав українця Єгора Ярмолюка.

Ще один клуб, який проявляє інтерес до Циганкова – Ноттінгем Форест.

До цього Циганковим цікавилося і чимало інших європейських клубів. Серед них були Андерлехт, ПСВ та Порту. Букмекерська компанія Favbet пропонує зробити ставку на те, де продовжить свою кар'єру Циганков після Динамо. Там поки англійські клуби не серед фаворитів.