Юний спортсмен відвідав чемпіонат зі швидких та бліц-шахів у Європі, на якому посів 91 місце серед 150 учасників.

Читайте також ГС "Відсіч" готує українських захисників за підтримки FAVBET

Раніше вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №23 Деснянського району міста Києва вже здобув перемогу у 17-річному віці на чемпіонаті України серед дорослих. Також Андрій Трушко виконав норматив для присвоєння спортивного звання "Майстер спорту України", яке отримає цього року.

Андрій Трушко

У нашій країні не лише справжні таланти, але й справжні борці за перемогу. Андрій Трушко – один з них. Досягнення Андрія – це свідчення сили та розуму, тому наша команда фонду й надалі підтримуватиме молоді таланти. Спорт об'єднує, а Україна має всі можливості вирізнятися у світі шахів завдяки таким яскравим представникам,
– коментують у Favbet Foundation.

Команда благодійного фонду запустила масштабний проєкт "Клуб Супергероїв" з метою розкрити суперздібності у дітей. В рамках ініціативи Favbet Foundation вже організував три проєкти для малечі й підлітків з родин військовослужбовців та ВПО. Понад 5500 українських школярів отримали бокси з канцелярією, а 352 юнаків пройшли безкоштовне ІТ-навчання. Favbet Foundation також започаткував й безкоштовні секції з футболу, баскетболу, боротьби та боксу, які працюють й сьогодні, популяризуючи спорт.