Позашляховик високої прохідності Mazda B2500 працює в зоні бойових дій і допомагає українським військовим давати відсіч російській збройній агресії на Бахмутському напрямку.

Варте уваги У 2023 році група компаній FAVBET значно посилила підтримку ЗСУ і глибше інтегрувалася в національну економіку

Nissan X-Trail уже допомагає захисникам на східному напрямку виконувати бойові завдання, в тому числі з доставки військовослужбовців, зброї та боєприпасів.

Ще один позашляховик Nissan Pathfinder отримав підрозділ, який виконує бойові завдання на найбільш критичних ділянках фронту.

Також Favbet Foundation передав батальйону морської піхоти підсилений двовісний причіп Agricom та 10 FPV-дронів. Обладнання працюватиме в районі Серебрянського лісу поблизу Кремінної Луганської області.

Крім того, за сприяння фонду ЗСУ отримали черговий апаратний комплекс придушення каналів управління БПЛА KVS ANTIDRON G-6.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ за сприяння Favbet Foundation отримали понад 200 авто. До цього числа також входять 53 нові позашляховики Peugeout Landtrek, які придбані компанією Favbet для ударних рот "Армії дронів".

Також ЗСУ отримали за сприяння фонду понад 90 дронів різного типу, в тому числі ударного.

Всього ж сумарна допомога ЗСУ та іншим Силам оборони за сприяння фонду склала понад 145 мільйонів гривень.

Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року. Фонд підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку.