Аргентинець Антоніо Мохамед виступав за мексиканський "Монтеррей" у сезоні 1998-2000 раках. Він переходив туди як зірка, однак закріпитися в клубі не зумів.

Однак саме "Монтеррей" був улюбленим клубом його сина Фаріда. Той загинув у 2006 році. Тоді 1 липня на ділянці автобану А4 між Дрезденом і Франкфуртом-на-Майні в Німеччині автомобіль з трьома німцями виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з машиною, в якій перебувало п'ятеро аргентинських уболівальників. За іронією долі поверталися з програного напередодні чвертьфіналу Аргентина – Німеччина.

Читайте також: Втрати 2019: хто зі спортсменів помер цього року

Саме в цьому автомобілі і їхав Антоніо Мохамед із сином Фарідом. Футболіст отримав перелом ноги, який загрожував ампутацією. Йому довелося провести 40 днів у лікарні Єни. В результаті лікарі все ж зуміли врятувати ногу. Однак аварія забрала в нього щось набагато більше, ніж здоров'я – протягом декількох днів від отриманих травм помер його дев'ятирічний син Фарід.

У 2015 році Мохамед став головним тренером "Монтеррею". Однак виграти трофей з командою йому не вдалося. 9 жовтня 2019 року він знову повернувся в команду та став з нею переможцем чемпіонату Мексики. Після фінального свистка Мохамед розплакався в пам'ять про сина.


Антоніо Мохамед після перемоги в чемпіонаті Мексики (фото: Eurosport)