“Можна було б подумати, що за всі ці роки, які брати Клички знаходяться на вершині надважкого дивізіону, хтось вже знайшов спосіб, як скинути їх з цієї вершини. Але як людина, яка провела з братами Кличками останні десять років, я можу сказати, що ці хлопці (суперники) не мають жодного уявлення, що з ними робити”, - розповів тренер Кличка-молодшого Джеймс Алі Башир.

Він додав, що вже добре вивчив суперника Володимира Франческо П'янету, тому може зробити свій прогноз щодо їхнього поєдинку 4 травня.

“За останні шість тижнів я вивчив все про Франческо П’янету, про його характер, і у мене склалося враження, що він хороший хлопець, в якого вистачить мужності, щоб битися по-справжньому і спробувати перемогти. Він ще не знав гіркоти поразок і намагатиметься використати всі трюки зі свого обмеженого арсеналу. Але одна помилка, якої він вже припустився – це те, що він хоче відібрати пояси у такого зрілого “вбивці”, як Володимир Кличко, в якого одних лише нокаутів за перші три роки кар’єри було більше, ніж у Франческо зараз боїв”, - наголосив Алі Башир.

“Ще одна помилка Франческо – це те, що на найважливішу подію всього свого життя він вийде з “іграшковим” тренером, у якого настрій типу “Я вже просто радий тут бути”. Вони навіть не усвідомлюють, що ступили на територію “Доктора Сталевого Молота”. Цьому молодому студенту пощастить, якщо він переживе п’ять раундів, що вже казати про дванадцять! В будь-якому випадку, Володимир надере йому дупу!”, - вважає тренер українця.

Нагадаємо, 4 травня у німецькому Мангеймі чемпіон світу в суперважкій вазі за версією IBF, WBA, WBO, IBO і журналу The Ring Magazine Володимир Кличко вийде на ринг проти італійця Франческо П'янети.

Відео з прес-конференції боксерів напередодні поєдинку можна переглянути за посиланням - Кличко і П'янета зустрілись перед боєм.

До речі, за словами менеджера Володимира Кличка Бернда Бенте, в команді українця знають, наскільки сильним може бути Франческо П'янета.

Більше новин про те, як боксери готуються до бою та що від нього очікують - у темі БІЙ КЛИЧКО-П'ЯНЕТА.