На минулому тижні команда Віталія Андронова у Скоп'є здобула важливу виїзну перемогу над Північною Македонією (24:22). Щоб отримати путівку на Мундіаль українкам потрібно не програти своїм суперницям у матчі-відповіді.

Читайте також За 20 хвилин до початку матчу: в Одесі перед грою помер головний тренер команди Михайло Щукін

Андронов: Потрібно зіграти дисципліновано

Головний тренер жіночої збірної України з гандболу Віталій Андронов прокоментував підготовку до вирішального матчу. Бажану путівку на ЧС-2023 отримає та команда, яка зробить найменше помилок у поєдинку.

"Зробили важку роботу і маємо надію, що дівчата впораються і зі своїм хвилюванням, і зі своєю грою. Маємо непоганий настрій на цю гру, ми відпочили, відновилися і зараз готуємося, щоб зробити якомога менше помилок.

Потрібно зіграти дисципліновано і виконувати ті домовленості і настанови, які ми розбираємо. Але суперник нас теж розбирає, та і зіркової майстерності немає, щоб все виконувати. Тому граємо серцем, граємо емоціями – це жінки. З цим і треба впоратися.

Дівчата молодці, грають, змагаються, завжди з радістю приїжджають грати за свою країну. Це головне для мене. Зараз кожна перемога українців у будь-якій галузі підтримує націю і дає їй певний поштовх для боротьби у майбутньому, щоб найголовніше – перемогти нашого ворога.

Дуже допомагає, коли за тебе вболівають, женуть вперед. Знаю по собі, що виростають крила, це дуже важливо", – сказав Андронов.