Гвардіола стурбований подіями в Україні

Наставник "містян" зізнався, що поки що ще не встиг поспілкуватись із Олександром Зінченком. Адже футболіст лише декілька днів тому повернувся до команди після отриманої травми. Але розмова між тренером та лівим захисником точно буде. Пепа Гвардіолу турбують події в Україні, звідки родом його підопічний.

До теми Росія вже стягнула 70% сил та засобів необхідних для вторгнення, – The Washington Post

Іспанський тренер хоче дізнатись більше про ситуацію в Україні, пов'язану з можливим вторгненням російських військ на українську територію. Гвардіола підтримав рідну країну Зінченка та сказав українцям залишитись сильними.

Пригнічує той факт, що такі речі трапляються у 21 столітті – приймати такі рішення у своїх політичних інтересах. Важко це прийняти. Сусідні країни, які були разом. Потрібно залишатись сильним. На жаль, відбувається те, що відбувається,
– сказав фахівець.

Зінченко допоміг Манчестер Сіті переграти Фулхем в 1/16 фіналу Кубка Англії. Українець з'явився на полі після перерви.

Росія стягнула війська до українського кордону

  • Новина про можливе вторгнення російських військ в Україну розлетілась на увесь світ.
  • Росія ж анонсувала проведення нових військових навчань за 50 кілометрів від кордону України.
  • В Міноборони України заспокоїли українців, запевняючи, що повторення сценарію 2014 року не буде. Адже Україна готова до наступу з країни-агресора.
  • США та Велика Британія активно допомагають нашій країні якісно підготуватись до можливого вторгнення російських військ.
  • Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон зауважив, що їх країна автоматично застосує санкції проти Росії, якщо їх війська перетнуть кордон із Україною.
  • Німеччина ж вкотре відмовилась допомогти українській державі зі зброєю, пояснивши свою позицію.