До містечка Шпільберг завітали пілоти кузовної серії DTM, аби позмагатися за перемогу на третьому етапі сезону. Дощ у кваліфікації дозволив напередодні завоювати поул-позишн Мартіну Томчику. Попри те, що німець виступає на старій моделі Audi, він не лише спромігся захистити свою першу позицію на старті, але й почав відриватися від конкурентів на потенційно швидших автомобілях.

Зрештою, Томчик так і не дозволив нікому засумніватися у своїх здібностях, і безпомилково провівши гонку, фінішував на найвищій позиції. Цей тріумф став для Мартіна першим за 2 останні роки у DTM.

Особливий привід для радощів отримав і Ральф Шумахер. Пілот Mercedes, який на цій трасі їздив ще у Формулі-1, лише нещодавно вперше за часи своїх виступів у кузовному чемпіонаті потрапив на подіум, і ось уже підійнявся ще на сходинку вище - друга позиція для Ральфа у Австрії.

Третім вдалося фінішувати Оліверу Джарвісу. На останніх колах він зумів стримати відчайдушні атаки Бруно Шпенглера. Для канадця, утім, і четверта позиція стала значним успіхом, адже стартував він лише 12-м. До того ж, Шпенглер залишився на чолі загального заліку, щоправда Мартін Томчик програє йому тепер лише 3 бали.