Чемпіонат світу з біатлону

Цього року світова першість з біатлону вперше за 11 років проходить у чеському Новому Месті. Чемпіонат триватиме з 7 до 18 лютого та складатиметься з 12 гонок: спринти, гонки переслідування, індивідуальні гонки, класичні та змішані естафети, а також масстарти, що відбудуться в останній день змагань.

Читайте також Український пілот Олександр Бондарев взяв участь у презентації нового боліду Williams

Україну на чемпіонаті представляє одна з найсильніших збірних останніх років в складі 11 українських біатлоністів, в тому числі п'ятиразова чемпіонка Європи Юлія Джима.

Шахтар у Лізі Європи

Шахтар гідно пройшов груповий етап Ліги Європи та посів третє місце квартету, поступившись двом серйозним суперникам – Барселоні та Порту. Через це гірники продовжать свої виступи на європейських полях у турнірі другого рангу. Їхнім суперником в 1/16 фіналу Ліги Європи стане Олімпік Марсель. Перший матч проти французів Шахтар проведе вже 15 лютого, а другий – через тиждень, 22-го.

Хоча донецький клуб ще жодного разу не поступався Олімпіку в попередніх протистояннях, букмекери не вірять в легку перемогу та оцінюють шанси клуба у 3.10, тоді як на перемогу Олімпіка FAVBET приймає ставки з коефіцієнтом 2.37.