Російські провокації в морі

Судна Чорноморського флоту РФ вдаються до провокаційних запливів в українські води в Азовському морі.

БРИФИНГ КРИЗИСНОГО ЦЕНТРА «ОБОРОНА МАРИУПОЛЯ» 25.09.15Минувшие сутки в пределах сектора «М» прошли спокойно. Наблюдает...

Posted by Оборона Мариуполя on 25 вересня 2015 р.

24 вересня в територіальних водах України, на відстані 4 морських миль від берега Білосарайської коси прикордонники зафіксували міні-ескадру Чорноморського флоту РФ. В її складі були як бойові кораблі, так і тральщики та малі надводні судна.


Травма Кличка

Український боксер Володимир Кличко травмувався перед боєм з британцем Тайсоном Ф'юрі. Запланований на 24 жовтня бій буде перенесено.

Сам Кличко звернувся до своїх прихильників із вибаченням щодо перенесення бою.

A message to my fans.

Видео опубликовано Wladimir Klitschko (@klitschko_official)

Зауважимо, скасування бою Володимира Кличка із Тайсоном Ф’юрі не є першим випадком відмови українця від поєдинку через травму. У кар’єрі його брата Віталія також траплялися подібні ситуації. Про найзнаковіші з них — читайте в огляді.


"Моторола в Сирії"

У мережі з’явилося відео, на якому один із лідерів бойовиків Арсен Павлов з позивним Моторола стріляє з автомата і вигукує якісь гасла арабською мовою.


Однак, стверджувати, що ці кадри зняті дійсно в Сирії, ми не можемо: на відео присутній лише Моторола, тож цілком можливо, що ролик міг бути постановочним.


Анонс на сьогодні

26 вересня розпочне свою роботу поліція у Харкові, і цього ж дня розпочнеться набір патрулів у Слов'янську та Краматорську.