6 травня уряд Німеччини провів засідання, на якому вирішили, чи дозволяти відновлювати матчі першої та другої Бундесліги

До теми Футболістам у Німеччині заборонять займатися сексом

Канцлер Ангела Меркель відклала продовження чемпіонату, як мінімум, до 22 травня. Про це повідомляє британське видання Daily Mail з посиланням на свої джерела. Причиною другого перенесення стала вимога до всіх футболістам ліги пройти двотижневий карантин.

Клуби Бундесліги почали тренування ще в першій половині квітня, а дати рестарт сезону 2019/2020 збиралися 9 травня. Правда, потім відновлення чемпіонату перенесли на 15 травня.

Слід зазначити, що серед німецьких клубів проводиться перевірка на коронавірус. Під час першого тестування з 1 724 тестів серед 36 клубів було виявлено 10 позитивних результатів. Друга хвиля тестувань уже розпочалася.

Повідомлялося, що в Німеччині вийшов протокол з правилами відновлення матчів. Учасникам матчів буде заборонено тиснути одне одному руки, а під час гри футболісти можуть бути в масках.

Два варіанти відновлення розіграшу Бундесліги:

  1. Всі гравці, тренери, члени медичного штабу і люди, прямо контактують з ними, будуть поміщені в карантин до кінця сезону. Наприклад, для цих цілей може бути використаний великий готель, в який заселять тільки їх.
  2. Гравці і арбітри повинні будуть надягати на матчі маски, які підходять для спортивних занять. Це повинні бути не одноразові маски, вони повинні будуть відповідати медичним стандартам.

Після 25 турів лідером чемпіонату є "Баварія".

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24.