Російська влада зрозуміла, що спортсменів країни-терористки не раді бачити на Олімпійських іграх в Парижі. Щоб задовольнити хворі амбіції міжнародного злочинця Владіміра Путіна на болотах вирішили проводити альтернативні змагання – літні Ігри дружби. Такі наміри терористів не сподобалися президенту МОК Томасу Баху.

До теми "Саме цього дня фашистська Німеччина здійснила напад на СРСР": реакція IBA на виключення з МОК

Несподіване прозріння

Глава Комітету нарешті зрозумів, що Росія використовує спортивні змагання як політичний інструмент. Тож всі гасла про "спорт внє палітікі" – порожні балачки.

Відповідну заяву опублікувала пресслужба МОК.

Російський уряд звинувачує нас у недотриманні політичної нейтральності. Водночас цей же уряд намагається організувати абсолютно політизовані спортивні змагання,
– цитує Баха пресслужба МОК.

Проте є сумніви, що Томасу Баху вистачить сміливості відправити весь російський спорт слідом за кораблем. Німецький чиновник як і раніше буде шукати компроміс з кремлівським маніяком.

Що таке Ігри дружби

  • Президент терористичної федерації Владімір Путін прийняв рішення щодо проведення літніх Ігор дружби у вересні 2024 року в Москві.
  • Кремлівський маразматик не зміг вигадати нічого нового, адже це повна калька з Ігор доброї волі, які виникли як альтернатива Олімпіаді.
  • Ігри доброї волі виявилися абсолютно непотрібними змаганнями. У порівнянні з Олімпійськими іграми інтерес глядачів до цих змагань був низьким, а тому невдовзі вони були викинуті на смітник історії.
  • Не потрібно бути пророком, щоб зрозуміти, що таку ж долю чекають Ігри дружби, організовані злочинною державою.