"Ми знайшли нового партнера, ми знайшли компанію, яка в непростий для українського футболу і для української збірної час, погодилася підтримати нашу команду, погодилася підтримати Федерацію футболу України", – розповів віце-президент Федерації футболу України Олег Шкреба.

Торгова марка Parimatch тривалий час співпрацює з Прем’єр-Лігою та підтримує футбольний клуб "Карпати". Тому допомога збірній – логічний і виважений крок, зазначають у компанії.

"Підтримка футболу національного рівня має особливе значення, бо кожна перемога зближає та об'єднує все населення держави. Віримо, що наша підтримка допоможе збірній показати високий рівень майстерності і пробитися у фінальну частину Чемпіонату світу 2018 року", – зазначив представник ТМ Parimatch Вадим Місюра.

У компанії зазначають: підтримуватимуть українських спортсменів і надалі. Так, в рамках акції "Спільна олімпійська перемога", кожен золотий медаліст нашої збірної у Ріо, отримає від Parimatch спеціальний приз-сертифікат на 20 тисяч доларів.