Наразі Ф'юрі готується до повторного бою з американським чемпіоном світу за версією WBC Деонтеєм Уайлдером. Слова боксера наводить портал Boxing Scene.

Дивіться також: Чотири роки тому Кличко прикро програв Тайсону Ф'юрі – як це було

Думаю, що Конор – фантастичний воїн. Він сам запропонував мені тренуватися разом, якщо я колись захочу перейти в ММА. Ви знаєте якогось краще тренера, ніж Конор? Я з великим нетерпінням чекаю тренування з ним. Ми збираємося всі спланувати, і незабаром я буду в Дубліні. Я обов'язково буду тренуватися з ним. Минулого тижня я тренувався з ММА з Дарреном Тіллі в Ліверпулі. Я дійсно насолоджуюся новими викликами,
– сказав Тайсон.

Перший бій між Уайлдером та Ф'юрі
Як відомо, перша зустріч в рингу між Уайлдером та Ф'юрі завершилася внічию. Хоча Тайсон Ф'юрі двічі побував у нокдауні й був близьким, щоб програти бій. Судді роздільним рішенням не змогли віддати перемогу кому-небудь із суперників. Тому пояс чемпіона WBC залишився у Деонтея.

Нагадаємо, що обов'язковою умовою для повторної зустрічі Ф'юрі і Уайлдера в рингу були перемоги обох боксерів в проміжних боях. Так, американець захистив свій титул в боях з Домініком Бризілом і Луїсом Ортісом, а британець переміг німця Тома Шварца і шведа Отто Валліна.