Британський боксер Тайсон Ф'юрі готується до поєдинку за абсолют з Олександром Усиком. "Циганський король" останнім часом ділиться коментарями, прогнозами, а також поринув у спогади, пригадавши свій перший бій.

Читайте також Мати Ф'юрі могла померти перед поєдинком з Чісорою: що пережив "Циганський король"

Фьюрі: Це був просто спорт

Свій шлях у боксі Фьюрі розпочав у дев'ять років. А підштовхнули його на "подвиги" старші брати.

"Ми постійно сварилися. У мене було багато родичів чоловічої статі, всі приблизно одного віку, тому ми весь час билися. Я пам'ятаю, як побився зі своїм сусідом – цю бійку влаштували два старші брати. Вони сказали мені: "Ти хочеш побитися з хлопцем із сусіднього будинку?" Я відповів: "З ким завгодно, якщо ви так хочете".

Мені було дев'ять років. Ми вийшли і без видимих причин трохи помахалися на галявині перед будинком. Мої штани постійно спадали. У мене були спортивні штани з Дональдом Даком без шнурків усередині. Вони спадали щоразу, коли я намагався завдати удару. Тож це був перший серйозний бій у моєму житті. Для нього не було жодних причин, це просто спорт", – розповів Ф'юрі.

Ф'юрі проти Усика

  • Нагадаємо, що 2023 рік має подарувати усім фанатам боксу бій за звання абсолютного чемпіона світу в хевівейті між Тайсоном Ф'юрі та Олександром Усиком.
  • Обидва боксери вже погодилися на поєдинок.
  • Промоутери бійців ведуть активні перемовини щодо місця та дати поєдинку.
  • На проведення мегафайту претендує стадіон "Вемблі" у Лондоні та арени Ближнього Сходу.
  • Сам бій має відбутися не пізніше березня.