Для перемоги 22-річній кращій тенісистці України, яка входить до світової топ-п'ятірки, вистачило 72 хвилини.

Перший сет Світоліна виграла "в одні ворота", а от у другому німкеня спробувала нав'язати боротьбу і навіть подавала на сет, однак українка зібралась і перемогла в останніх трьох геймах. Матч закінчився з рахунком 6-1, 7-5.

Зазначимо, що за вихід в четверте коло змагань Світоліна отримає чек на 147 тисяч фунтів стерлінгів. А переможець змагань стане багатшим на фантастичну суму – 2,2 мільйони фунтів.

У четвертому раунді на нашу тенісистку чекає переможець пари Єлєна Остапенко (Латвія) – Каміла Джорджі (Італія). Зазначимо, що у червні Світоліна зустрічалась з Джорджі на турнірі в Бірмінгемі, і тоді українка поступилась у напруженій боротьбі в трьох сетах.