Хто вже отримав квитки

Перша фаза продажу квитків, яка завершилася влітку, давала уболівальникам оптимальний шанс поїхати на Євро-2020. Навіть якщо конкретна заявка не виграє, вболівальники візьмуть участь у програмі Fans First. Фанати отримають лист на електронну пошту, як тільки з'явиться можливість купити квитки.

Це важливо: Збірна України дізналася суперників по груповому етапу Євро-2020

У зв'язку з підвищеним інтересом квитки на всі матчі були розіграні за допомогою лотереї між усіма коректними заявками. Лотерея відбулася у кінці липня. До середини серпня всі претенденти дізналися долю своєї заявки та в зазначений термін повинні були викупити квитки.

Другий етап продажу квитків

4 грудня 2019 року розпочався прийом заявок від уболівальників збірних, які вийшли у фінальну стадію. Він трива до 18 грудня.

У січні 2020 року після проведення лотереї тим, хто подав заявки, буде відправлено лист на електронну пошту з інформацією, успішна заявка чи ні. Якщо відповідь позитивна, вболівальнику потрібно буде ввести дані кредитної картки та оплатити квитки протягом певного періоду.

Квитки будуть надіслані у травні 2020 року.

Окрім того, уболівальники збірних зможуть подати заявки на квитки й на матчі групового етапу, і за програмою Follow my Team ("Слідуючи за моєю командою"), що дозволить їм відвідати поєдинки своєї збірної на подальших етапах турніру. Якщо ж команда припинить виступи на певній стадії турніру, уболівальникам буде відшкодовано вартість відповідних квитків.

У квітні 2020 року розпочинається прийом заявок від уболівальників, чиї збірні вийшли у фінальну стадію через стикові матчі.

Додаткова можливість придбати квитки

Вболівальники, яким не вдалося придбати квитки, ще матимуть можливість стати володарем бажаних перепусток.

УЄФА дав можливість власникам квитків на матчі фінальної частини Євро-2020 перепродати їх. Охочі продати свої квитки повинні пройти процедуру на спеціально створеній для цього платформі. Внести дані для продажу потрібно до 20:00 25 лютого. Новий продаж для інших почнеться о 16:00 26 лютого. Платформа надасть можливість:

  • купити квитки на матчі, якщо хтось не зможе їх відвідати;
  • продати свій квиток, якщо ви не можете відвідати матч.

Перепродаж квитків Follow my Team не здійснюватиметься.

Портал із перепродажу квитків відкриється у березні 2020 року та буде доступний для прихильників футболу, які придбали квитки в серпні 2019-го або в січні 2020 року.

Він дозволить уболівальникам безпечно купувати квитки в інших уболівальників через офіційний канал продажу УЄФА та виключить ризик придбання недійсних або підроблених квитків.

Купити квитки на Євро-2020 можна винятково на сайті euro2020.com/tickets.

Відповіді на поширені запитання щодо квитків – читайте на сайті УЄФА.

Що треба знати про квитки на Євро-2020

Квитки на Євро-2020 продаються у трьох категоріях. Розташування та ціна місць залежить від конфігурації стадіону. Квитки можна придбати на всі стадії турніру: груповий етап, 1/8 фіналу, чвертьфінал, півфінал та фінал.

Найдешевші квитки на матчі Євро-2020, які відбудуться у Баку, Будапешті та Бухаресті. У Баку відбудуться три матчі групового етапу та один чвертьфінал. Найнижча ціна 30 євро (третя категорія), 75 євро (друга категорія) та 125 євро (перша категорія).

Такі самі ціни на матчі в Будапешті та Бухаресті. Єдина відмінність – Будапешт та Бухарест приймуть по одному матчу 1/8 фіналу, а Баку – чвертьфінал.

Також можна подати заявку на матчі півфіналу та фіналу, які відбудуться у Лондоні. Найдешевший квиток на півфінал у фан-зону коштує 85 євро. 195 євро (третя категорія), 345 (друга категорія) та 595 євро (перша категорія).

Що стосується фіналу, то фан-зона 95 євро, 295 євро (третя категорія), 595 євро (друга категорія), 945 євро (перша категорія).

Господарі, які вийдуть у фінальну стадію, проведуть на рідному стадіоні мінімум два матчі в групі, але в плей-офф таких гарантій вже немає. Якщо обидві країни-господарки в окремій групі вийшли у фінальну стадію, спеціальне жеребкування вирішить, де пройде їхня очна зустріч.

Відкриття Євро-2020 відбудеться 12 червня у Римі (Італія) на "Олімпійському" стадіоні. Початок гри о 21:00 за місцевим часом.

Читайте також: Збірна України не зіграє в Росії на груповому етапі Євро-2020

Важливо. Збірна України матчі групового етапу чемпіонату Європи зіграє в Бухаресті та Амстердамі. Календар матчів – дивіться тут.