Торонто – Монреаль 3:2 ОТ (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Регулярний сезон НХЛ стартував традиційним матчем "Торонто" – "Монреаль", в якому фани "кленових" чекали дебюту зоряного новачка Джона Тавареса. Команда Майка Бебкока здобула перемогу 3:2 в овертаймі, а Таварес відзначився голом. Втім, головним героєм зустрічі став Остон Меттьюз, який оформив дубль, в тому числі забив гол в овертаймі.

Вашингтон – Бостон 7:0 (2:0, 4:0, 1:0)

Чинний володар Кубка Стенлі "Вашингтон" відкрив сезон з феєричної перемоги над "Бостоном". "Кепіталз" за 107 секунд закинули дві шайби і не дозволили гостям прийти в себе. Першою зіркою матчу став автор дубля Євген Кузнєцов, а Олександр Овечкін вийшов на 18-е місце по закинутих шайб в історії НХЛ (608).

Ванкувер – Калгарі 5:2 (1:0, 0:0, 4:2)

Непогано стартував "Ванкувер", який розібрався з "Калгарі" завдяки трьом шайбам в третьому періоді. У складі "Кенакс" відзначимо 19-річного форварда Еліаса Петтерссона, який був обраний на драфті-2017 під 5-м номером. Швед здорово провів передсезонку і заслужив право почати чемпіонат в основній команді, відзначившись в дебюті голом і асистом. Ера без братів Седінів почалася для "Ванкувера" з перемоги.

Сан-Хосе – Анахайм 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)

"Анахайм" в матчі з "Сан-Хосе" став автором єдиної виїзної перемоги першого ігрового дня регулярного чемпіонату. "Дакс" в кінцівці другого періоду поступалися 2:1, але встигли до перерви зрівняти рахунок, а у вирішальній 20-хвилинці зусиллями Брендона Монтура і Адама Хенріка добили господарів.