Сергій Стаховський – Рудольф Моллекер 2:1 (3:6, 7:6, 6:2)

Дивіться також: Німецький тенісист у карколомному стрибку відбив м'яч і виграв розіграш: відео

У першому сеті представнику Німеччини вистачило одного брейку, щоб виграти партію. Стаховський не зміг захистити свою подачу в другому геймі, внаслідок чого й програв сет.

У другій партії тенісисти впевнено грали на своїх подачах. У 12-у геймі Стаховський не використав 5 сет-пойнтів і справа дійшла до тай-брейку. У тенісній лотереї більше пощастило Сергію, який записав партію у свій актив.

Як виявилося згодом, перемога на тай-брейку стала переломним моментом гри. У вирішальному третьому сеті Стаховський не залишив шансів своєму супернику. Українець двічі зробив брейк і виграв партію 6:2.

Всього матч тривав дві години й двадцять одну хвилину. В 1/8 фіналу Сергій зіграє проти П'єра-Юга Ерберга, який обіграв Гаеля Монфіса.

Стаховський наразі єдиний з українців, хто вдало розпочав трав'яний сезон. В 1/16 фіналу в англійському Бірмінгемі програли Еліна Світоліна та Даяна Ястремська.