Як повідомляє FootballHub, донецький клуб вважає, що Комітет з етики та чесної гри сфальсифікував розслідування у справі договірних матчів за участю "Олімпіка" U-21 і U-19.

Читайте також: Маліновський наблизився до омріяного переїзду в топ-лігу

Подача документів у CAS у справі такого типу коштує близько 50 тисяч євро.

Команди "Олімпіка" U-19 і U-21 були викриті в договірних матчах і відсторонені від участі в змаганнях під егідою УФА, УПЛ та ПФЛ у сезоні-2019/20.

Це тягнуло автоматичну відмову у видачі ліцензії клубу, адже участь молодіжних команд в чемпіонаті обов'язкова згідно з регламентом. Однак "Олімпік" все ж отримав ліцензію.

Під час розгляду рішення "так звані" фанати "Олімпіка" вийшли на протест проти того, щоб "Олімпік" виключили з УПЛ. Однак ряд "вболівальників" не змогли відповісти на банальні запитання журналістів щодо їх улюбленої команди.

Президент "Олімпіка" Владислав Гельзін вже заявляв, що донецький клуб звернеться у CAS. Глава Комітету з етики та чесної гри Франческо Баранка передбачив рішення "Олімпіка" й заявив, що буде тільки радий, якщо донеччани підуть у CAS. На його думку, таким чином "Олімпік" покаже всій Європі свої схеми.

За повідомленням того ж FootballHub, через договірні матчі довічно були дискваліфіковані такі футболісти: Назар Єдинак, Вадим Счастливцев, Владислав Пісковий, Артем Козлов, Лука Надірадзе, Богдан Степаненко.

Українські клуби в CAS

В історії українського футболу вже був випадок, коли клуб звертався у CAS проти УАФ. Йдеться про справу "Динамо" проти тоді ще ФФУ (Федерація футболу України). Як відомо, кияни у 2017 році відмовилися грати в Маріуполі проти однойменної команди. Їм була зарахована технічна поразка. Столичний клуб довго боровся з цим рішенням у CAS, однак програв.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram