Причина перенесення полягає в тому, що необхідна присутність представників усіх зацікавлених у вирішенні даного питання федерацій, повідомляє Betnews365.

Читайте також: Лідер збірної України встигає відновитися до важливих матчів кваліфікації Євро-2020

Водночас, чи буде прийнято рішення під час цього засідання наразі не повідомляється. Попередньо, Україна ризикує залишитися без усіх очок, зароблених у перших матчах відбору на Євро-2020. Наразі в активі "синьо-жовтих" 4 бали.

Що сталося з натуралізацією Мораеса?
Федерації футболу Португалії та Люксембургу оскаржили участь Жуніора Мораеса у матчах за збірну України. Спочатку технічну поразку через участь Мораеса у матчі почала вимагати Португалія. Місцеве видання вказало, що гравець не виконав одну з необхідних умов для отримання громадянства – проживання на території України безперервно 5 років. Згодом цю ідею вирішили використати й у Федерації футболу Люксембургу.

Жуніор Мораес отримав українське громадянство 15 березня. Однак про це стало відомо лише 18 березня. І вже 19 березня Жуніор Мораес отримав виклик до табору національної збірної. Він зіграв у двох матчах відбору 22 та 25 березня. У першому Україна зіграла унічию з Португалією. У другому українці виграли у Люксембургу завдяки автоголу вже у доданий арбітром ча

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram