Біатлон

Олімпійські чемпіонки отримали нового наставнитка. Новим старшим тренером жіночої збірної України з біатлону став словенець фахівець Урош Велепец. 48-річний Урош буде працювати з українськими біатлоністками протягом наступних 3 років — до Олімпійських Ігор в Пхенчхані.

Гімнастика

Вєрняєву набридло тренуватись в ганебних умовах. Новоспечений абсолютний чемпіон Європи зі спортивної гімнастики Олег Вєрняєв не виключив можливості зміни громадянства. Спортсмен скаржиться на неприйнятні умови підготовки та байдужість чиновників до виступів українських гімнастів.

Футбол

Кістяк парижан наступного сезону не зміниться. Власник чемпіона франції "Парі Сен-Жермена" шейх Нассер запевнив, що наставник команди Лоран Блан і ключові гравці Ібрагімович, Вератті, Пасторе залишуться у команді і на наступний сезон.

"Россо-неррі" в очікуванні на нову арену. Італійський "Мілан" представив проект нового стадіону, на який червоно-чорна команда планує перебратися у 2018-му році. Нова арена "Мілана" на 48 тисяч глядачів буде зведена на площі Портелло.