Футбол

Форвард ПСЖ Едінсон Кавані отримав дискваліфікацію на один матч чемпіонату Франції. У попередній грі проти “Ланса” уругваєць побачив перед собою спочатку жовтку картку за святкування голу імітуючи постріл з рушниці. А згодом і ще одну за суперечки з арбітром

Баскетбол

Валерій Плеханов, який у минулому сезоні очолював неіснуючий уже БК “Донецьк”, став біля керма “Дніпро-Азота”. На цій посаді Плеханов змінив Віктора Кобзистого.

Ефектна гра Сергія Ліщука Валенсії не допомогла. Клуб українця поступився турецькому “Галатасараю” у поєдинку групового етапу Євроліги 64-71. Водночас чинний тріумфатор турніру тель-авівський Маккабі зазнав розгромної поразки у двобої з ЦСКА.

Хокей

“Детройт Ред Вінгс” здобули супервольову перемогу над “Піттсбург Пінгвінс” у регулярному чемпіонаті НХЛ. Ще за 2,5 хвилини до сирени "Детройт" програвав 1-3. Утім господарі не лише примудрилися зрівняти рахунок, але й вирвали перемогу в овертаймі.