Бокс

Опальний скандаліст Шеннон Брігс продовжує напрошуватись в суперники до Володимира Кличка. Американський боксер вкотре спробував принизити українця, порівнявши чемпіона із коробкою цукерок.

Теніс

Чешки налаштовані повернути титул найсильнішої збірної з великого тенісу. Петра Квітова та Люсі Сафарова здобули для слов'янок 2 перші перемоги у фінальному протистоянні Кубка Федерації проти Німеччини.

Автоспорт

Німецький пілот Ніко Росберг здобув поул-позишн передостаннього гран-прі Формули-1 2014-го року в Бразилії. З 2-им результатом кваліфікацію завершив партнер Ніко по "Мерседесу", лідер загального заліку Льюїс Хемілтон.

Мотоспорт

Титулований італійський ветеран Валентіно Россі виборов право стартувати першим на фінальному етапі цьогорічного чемпіонату в іспанській Валенсії.