"Розумне" спортивне взуття

IOFIT — "розумне" взуття, розроблене стартапом Salted Venture за підтримки Samsung. Різноманітні датчики тиску й акселерометри, якими оснащені хай-тек кросівки, відстежують необхідні параметри атлета і через бездротовий зв’язок відправляють інформацію на мобільний пристрій. Спеціальний додаток для Android у режимі реального часу аналізує результати й дає рекомендації щодо рівномірного навантаження і, відповідно, покращення ефективності тренувань. Вартість моделей IOFIT стартує від двохсот доларів за пару.

Універсальний пульт для всієї домашньої техніки

Поява різноманітної побутової техніки на дистанційному керуванні додала комфорту в кожну оселю. Не заплутатися у всьому цьому "начинні" допоможе універсальний пульт від Sony. Пристрій, оснащений сенсорним E-Ink екраном, і дає змогу управляти усією домашньою електронікою.

Інтерфейс на дисплеї інформує, за який прилад пульт відповідає в даний момент. Особливо зручною є функція вимикання усієї техніки одним "кліком". Одного заряду акумулятора вистачає на місяць роботи. Компанія приймає попередні замовлення на свій ґаджет за ціною 250 доларів США.

Наручне кріплення для смартфона

Американський ентузіаст-винахідник придумав власну систему "вільні руки" для смартфона. TUSK — спеціальне наручне кріплення, яке дасть змогу тримати апарат на зап’ясті і при цьому не займати свої долоні.

Легким помахом телефон можна поставити у "робоче" положення без необхідності тримати його в руці. Щоб зібрати кошти на свій нехитрий винахід, розробник запустив кампанію на Kickstarter. Замовити комплект наручного кріплення для смартфона можна за 39 доларів США.