Ребров: Під час війни не можна зайняти нейтральну позицію

Колишній футболіст збірної України Тимощук жодного разу не прокоментував повномасштабне вторгнення російських військ на територію України. Він є асистентом Зеніту та проживає у Росії.

Читайте також Порівняйте вчинок Алієва і пи**абола Киви, – Береза в захваті від ексфутболіста Динамо

"На жаль, існує категорія людей, які розуміють, що до України вони вже не повернуться, а в Європі вони нікому не потрібні. Можливо, хтось із них має якусь позицію, але вони її не озвучують і сидять мовчки. Це стосується не лише спортсменів, а й людей шоубізнесу, які народилися в Україні", – сказав Ребров.

Він прокоментував мовчання Тимощука. Наставник Аль-Айну сподівається, що Україна очиститься від подібних людей після війни.

Я впевнений, що Толя десь усередині переживає, але йому, напевно, треба годувати свою сім'ю — і це для нього важливіше за громадянську позицію. Це його життя. Ось тільки під час війни не можна зайняти нейтральну позицію,
– наголосив тренер.

"Посиджу, мовляв, пару тижнів, вичекаю, на чиєму боці буде перевага, і потім висловлю свою думку. Ні. Такого не буде, і я сподіваюся, що наша країна очиститься від таких людей", – додав колишній легендарний футболіст України.