1 серпня відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ, на якому було ухвалено рішення у справі за заявою Комітету з етики і чесної гри УАФ стосовно можливих порушень Кодексу етики і чесної гри деякими суб’єктами футболу.

Читайте також: Поліція взялася за розслідування договірних матчів в українському футболі

Як інформує сайт УАФ, за результатами розгляду справи арбітрам Арановському Віктору Анатолійовичу, Молотокасу В’ячеславу Юрійовичу та спостерігачу арбітражу Буренку Юрію Васильовичу заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, упродовж п'яти років.

Арбітру Вишневському Юрію Івановичу та футболісту Райчєву Олександру Івановичу – упродовж двох років; арбітрам Денисюку Дмитру Вікторовичу, Сміляку Дмитру Миколайовичу – упродовж одного року.

Додатково до всіх зазначених осіб застосована умовна санкція у вигляді заборони здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, терміном на два роки.

Що таке договірні матчі?Спортивні змагання, результати яких відомі заздалегідь у підсумку змови суперників між собою і, можливо, з третьою стороною (букмекерами, суддею і т.д.). Договірні матчі є серйозним порушенням правил спортивних змагань, їх організація може бути злочином. Водночас, довести факт змови зазвичай вкрай важко.