Як повідомляє Sports.ru, IBU вже отримав 460 тисяч євро із суми, яку СБР повинен був отримати за сезон-2018/19 як призові. Сюди ж увійшли 30 тисяч євро, які IBU повинна була повернути Катерина Глазиріна, яка відбула дискваліфікацію за допінг.

Читайте також: Росіянину Логінову нічого робити на Кубку світу, – шведський біатлоніст

Гроші, що залишилися, організація повинна виплатити до 9 жовтня, коли IBU розглядатиме відновлення СБР.

СБР обмежений у правах з грудня 2017 року через численні допінгові випадки за участю російських біатлоністів. Для відновлення російській стороні необхідно виконати 12 умов, висунутих Міжнародним союзом біатлоністів.

Росія та допінг

У вівторок, 25 червня, Міжнародний союз біатлоністів повідомив про 4-річну дискваліфікацію Печенкіна та Олександра Чернишова. Спортсмени були визнані винними за обтяжувальних обставин, оскільки брали участь в організованій допінг-схемі.

Дискваліфікація російського біатлоніста Олександра Печенкіна принесла Україні 3 перемоги в естафетних гонках постфактум. Зокрема, золото в чоловічій естафеті Чемпіонату Європи сезону 2014/2015 (Артем Тищенко, Сергій Семенов, Артем Прима, Дмитро Підручний).

Тоді лише 14 секунд відокремили нашу команду від першого місця, тепер же, через чотири з гаком роки, воно по праву належить українським чоловікам.

До слова: Фуркад лицемір, бере приклад із західних політиканів, – російський чиновник накинувся на Мартена

У минулому біатлонному сезоні виникло декілька конфліктів через росіянина Олександра Логінова, який відбув дискваліфікацію за вживання допінгу.

Француз Мартен Фуркад назвав ганьбою перемогу Логінова в спринті на етапі Кубка світу в Оберхофі, а швед Себастьян Самуельсон закликав росіянина попросити вибачення за використання допінгу в минулому.

Також знайшли що сказати чеські біатлоністи Міхал Крчмарж і Ондржей Моравець. Крчмарж заявив, що не може з повагою ставитися до росіянина.