На тренуванні, виконуючи складний стрибок, один із фаворитів у змаганнях фігуристів травмував спину і знявся зі змагань перед короткою програмою.

А от українець Яків Годорожа в Сочі ще побореться. 20-річний одесит із 21 результатом відкатав коротку програму і кваліфікувався до довільного виступу.

В 7 день ігор українці кинули також виклик біатлонній індивідуальній гонці. Сергій Семенов тут продемонстрував несподівано високий 9 результат. Рівних в королівській дисципліні тим часоми не було уже дворазовому чемпіонові Сочі Мартену Фуркаду. Компанію французу на подіумі склали німець Лессер і росіянин Гаранічев.

Ще одну медаль господарям ігор принесли саночники у естафеті - різновиді. Вгнатись за німцями росіянам, звісно, було не під силу, а от бронза дісталась латвійцям. Український змішаний квартет лише одинадцятий.

Першу сходинку в медальному заліку упевнено утримують німці – 7 золотих, а загалом 10 нагород. У найближчих переслідувачах - Канада, Новергія, Нідерланди та США. У них на 3 золота менше. Росіяни залишились7, українці опустились на 23щабель.