Представник ЗМІ нагадав, що Собчак заявляла про український Крим.

"Я не це сказала. От відчувається ваш непрофесіоналізм у всьому. Я сказала не це. Могли б ви знайти точну цитату і ми тоді продовжимо цю розмову. Мені здається, що все-таки вам треба краще готуватися до ефіру", – обурено відповіла кандидат у президенти РФ.

Читайте також: За Собчак узялася прокуратура Росії через її заяви про Крим

Після цього вона заявила, що їм взагалі нема про що говорити. Між ними сталася суперечка, в ході якої вони звинуватили один одного у непрофесіоналізмі, а Собчак попросила її цитату про Крим "в студію".

"На території РФ діє пріоритет міжнародного права над внутрішнім правом. Я вважаю, що ми порушили міжнародне право, і в цьому сенсі Крим за міжнародним правом, звичайно ж, належить Україні. Ось що я сказала", – запевнила Собчак.

Вона також зазначила, що треба враховувати, з якої точки зору ми дивимося на це питання.

"Безумовно, питання Криму зараз дуже складне. Його не можна вирішити одним махом руки туди або назад і так далі. Там живуть живі люди... Багато хто дійсно цього хоче і голосували за це і людей не можна ось так, туди-сюди ними жонглювати. Це складне зараз питання. Це величезна геополітична катастрофа, яка сталася з нашою країною", – додала Собчак.

Раніше повідомлялося, що балотування Ксенії Собчак у президенти Росії є черговим проектом Кремля, головна мета якого – посилення диктатури Володимира Путіна після виборів-2018.