Майбутнє Андрія Ярмоленка в "Вест Хемі" залишається невизначеним. З одного боку, сам футболіст завжди говорить, що його в команді все влаштовує, з іншого, травми вибили Андрія зі складу, а набрати форму і конкурувати на рівні АПЛ непросто. Тому британська преса час від часу повідомляє про чутки, що клуб подумує виставити Ярмоленко на трансфер. Але "Вест Хем" влітку 2018 року заплатив за Андрія 21 мільйон євро і не хоче відпускати його за суму, набагато меншу цієї. Втім, у зв'язку з зупинкою всіх чемпіонатів через коронавірус, трансферні ціни можуть сильно впасти.

Варте уваги Вартість футболістів впаде на 28% – найбільше постраждають "Манчестер Сіті" і "Барселона"

Нагадаємо, чинна угода українського півзахисника з "Вест Хемом" закінчується у 2022 році, і клуб має опцію на її продовження ще на сезон. А те, що термін контракту потроху минає, також впливає на вартість гравця.

Одним з варіантів продовження кар'єри Андрія Ярмоленка залишається повернення в "Динамо". Футболіст вже заявив, що не виключає такого варіанту. Також такий розвиток розглядає і компанія Favbet, яка запропонувала уболівальникам зробити ставку на те, чи виявиться Ярмоленко в "Динамо" до кінця року. Коефіцієнт немаленький – 3,5, але такий результат цілком реальний.

Оце так У "Динамо" фінансовий скандал: клуб чекають дві справи через трансфери бразильців

Так само, як і те, що в цьому році головним тренером "Динамо" стане Віктор Скрипник. Навіть попри те, що президент клубу Ігор Суркіс вже спростував цю інформацію. Але коефіцієнт на те, що Скрипник очолить киян всього – 1,85. Це дозволяє говорити про те, що команду в цьому році, швидше за все, чекає рокірування на тренерському містку.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram