Зібрати необхідну суму вдалося завдяки благодійному аукціону, на якому розіграли кілька цінних лотів – боксерські рукавиці з підписом Президента України, портрет ексГоловнокомандувача ЗСУ з автографом, рукавичка з білого золота та діамантами, а також можливість нагородити поясом WBF переможця головного бою.

Читайте також Безкоштовні секції боксу та боротьби у SpartaBox за підтримки Favbet Foundation: як потрапити

Частину виручених коштів також направлять на підтримку підрозділу патрульної поліції їм. Нестора Махна та Ударної роти БпАК "Бойові Хрущі".

Знаковий подарунок українським вболівальникам зробив і Арам Фаніян, який у головному двобої вечора нокаутував мексиканця Франциско Меркадо та став чемпіоном світу за версією WBF. Це вже 23-тя перемога українського боксера на професійному ринзі.

"Спорт має велику силу об’єднувати людей навколо спільних захоплень та цілей. І те, що цей вечір боксу навіть перевиконав свою благодійну мету – найкраще підтвердження тому. FAVBET і надалі підтримуватиме спортивні події, що сприяють відновленню України та допомагають нашим військовим. Дякую організаторам за професіоналізм, а спортсменам – за технічні та видовищні бої", – коментує Денис Якимов, Head of Sport Marketing у FAVBET.

Група компаній FAVBET продовжує співпрацю зі SPARTABOX й за межами великого рингу. Зараз за сприяння благодійного фонду Favbet Foundation у бійцівському клубі проходять безплатні секції з боротьби та боксу для дітей і підлітків з сімей військовослужбовців та ВПО. Вони – частина ініціативи "Сильніші разом" великого проєкту фонду під назвою "Клуб Супергероїв", що розкриває суперздібності українських дітей через освіту та спорт.