Генерал-майор Василь Вовк, який свого часу навіть очолював Головне слідче управління Служби безпеки України, і є президентом вінницької "Ниви", дискваліфікований на шість місяців. На цей час йому заборонено відвідувати стадіони під час виступів "Ниви". Таке рішення прийняв Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України.

Читайте також: Дисциплінарний комітет суворо покарав "Динамо" та "Карпати" за поведінку фанатів

Причиною стала поведінка Василя Вовка після матчу 8-го туру Другої ліги 8 вересня 2018 року. Після гри він увірвався до кімнати арбітрів з погрозами, після чого замкнув їх там.

Однак у Василя Вовка своє пояснення тим подіям. Він назвав рішення КДК ФФУ "поспішним" та "неадекватним", і сказав, що прокоментує цю ситуацію, коли буде зареєстроване кримінальне провадження за фактом скоєння злочину арбітрами матчу Другої ліги між "Нивою" та "Минаєм" щодо його дружини. Про це він заявив у коментарі "Футбол 24".

"Коли буде зареєстроване кримінальне провадження та почнеться розслідування щодо хуліганства арбітрів та нанесення ними тілесних ушкоджень моїй дружині – тоді будемо коментувати. Вони відштовхнули і вдарили в обличчя мою дружину, яка впала в крісло. Я до них зайшов і сказав, що я можу теж фізично на них впливати. Ось і все", – заявив Вовк.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24