Про це він розповів в ефірі одного з українських телеканалів.

Я регулярно виїжджаю практично щотижня, я беру участь в команді з кінного спорту в Україні. Зараз йде підготовка до Олімпіади. Практично щотижня ми їздимо на виступи кубків нації, у нас 3 тижні поспіль був виступ, де Україна виграла та поставила світовий рекорд, три поспіль кубки нації ми виграли. Я нікуди не тікав, я весь час беру участь у змаганнях. Я в цьому році завоював ліцензію та маю поїхати на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро,
— зазначив нардеп.

Також він заявив, що оскаржуватиме подання щодо зняття депутатської недоторканності.

"Ми будемо знайомитися з цим. Ми будемо оскаржувати це. Тому я перебуваю тут, щоб взяти активну участь у цій роботі", — підсумував Онищенко.

Читайте також: З'явилась інформація, в якому "Монако" був одіозний Онищенко

Нагадаємо, Онищенка звинувачують в організації злочинної схеми щодо махінацій з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування". Луценко повідомив, що Онищенко виїхав у Ніццу за день до обшуків.

16 червня антикорупційний прокурор Назар Холодницький передав до Ради подання про надання згоди парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт депутата від "Воля народу" Олександра Онищенка.