"Ми спочатку думали, що прохання полягає в тому, щоб допомогти дітям з окупованих територій виїхати кудись на відпочинок хоч на декілька тижнів. Але помилились", – написала у Facebook сестра Надії Віра Савченко.

Прохання "принцеси штанги" полягало в тому щоб, цитуємо: "ослабить как-то закон кабмина Украины про оккупированные территории, что бы спортсмены могли ездить выступать под теми флагами которыми хотят, от тех республик которые есть. Это же спорт, не путайте с политикой".

Надя їй порадила подзвонити Путіну і попросити його послабити закони РФ стосовно Криму і засікти час, за який Мар'яну схоплять і посадять за заклики до сепаратизму в РФ,
– зазначила Віра Савченко.

Вона додала, що Одеська обласна держадміністрація запропонувала допомогу у вирішенні питання відпочинку дітей з окупованих територій.

До Наді, як до нардепру України, звернулась спортсменка РФ, "прицеса штанги", Мар'яна Наумова, котра "опікується" діткам...

Опубліковано Vira Savchenko 30 червня 2016 р.

16-річна російська чемпіонка з піднімання штанги Мар’яна Наумова підтримала терористів Донбасу та агітує за них у школах Донецька, Тореза та Макіївки.