Лише за останні тижні в розпорядження військових надійшли 11 автомобілів. Зокрема, 6 позашляховиків і 1 мікроавтобус отримала рота ударних БпЛА "Фаворит", системне забезпечення потреб якої взяла на себе компанія Favbet. Крім того, рота отримала понад 300 одиниць різноманітної техніки, а також близько 100 дронів різного типу.

Читайте також FAVBET почали співпрацю з ГС "Центром підготовки "Відсіч"

Крім того, за сприяння Favbet Foundation підрозділи Сил оборони країни отримали два позашляховики Ford Ranger, один Nissan Pathfinder і мікроавтобус Volkswagen Transporter. Автівки вже допомагають українським захисникам виконувати бойові завдання на всіх ключових ділянках фронту.

Також за сприяння Favbet Foundation захисники України отримали чергову антидронову рушницю вітчизняного виробництва KVS ANTIDRON-G6. Вказаний антидроновий комплекс уже успішно працює на Бахмутському напрямку і допомагає в захисті позицій наших бійців від ворожих атак дронами. Він успішно протидіє розвідувальним дронам ворога, які висять над позиціями ЗСУ, а також показав ефективність проти ворожих FPV-дронів.

Нагадаємо, сумарна допомога ЗСУ та іншим Силам оборони за сприяння Favbet Foundation склала понад 190 мільйонів гривень.

Зокрема, ударні роти "Армії дронів" отримали 53 нових позашляховики Peugeot Landtrek. Крім того, ЗСУ отримали за сприяння фонду понад 130 дронів різного типу, в тому числі ударного.

Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року. Фонд підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку.