Українки з результатом 92,5847 бала стали бронзовими призерами світової першості в технічній програмі дуетів.

Федина і Савчук поступилися росіянкам Світлані Колесніченко і Світлані Ромашиній (95.90.10) і китаянкам Веньянь Сунь і Хуечень Хуань (94.0072).

Варто зазначити, що ця медаль стала першою для українських спортсменів на чемпіонаті світу з водних видів спорту.

Також в корейському Кванджу завершилися кілька змагань за участі українців. Так в плаванні на відкритій воді на 10 км українка Христина Панчішко стала 36-ю. У фінальних стрибках з трампліну (1 м) Олег Колодій посів сьоме місце.

На чемпіонаті світу з водних видів спорту до 28 липня розіграють 76 комплектів медалей.