Про це Сидорчук сказав після вильоту України з Євро-2020. Він наголосив, що гра вийшла достатньо рівною, великою втратою стала травма Кривцова.

Важливо Україна попрощалася з Євро-2020: футболісти подякували вболівальникам за підтримку – відео

Ми знали, що Англія діятиме активно перші пів години, – Сидорчук

Не вважаю, що результат повністю заслужений. Швидкий гол зіграв злий жарт, хоча ми знали, що вони діятимуть активно перші 25 – 30 хвилин, а потім у нас трапиться момент,
– пояснив півзахисник.

Сидорчук розповів, що спочатку був один план на гру, а вже в процесі гри його міняли. Футболіст наголосив, що три м'ячі українці пропустили після удару головою – це була очевидна проблема.

Важко переживати такі поразки, – футболіст

Важко переживати такі поразки. Я ніколи б не сказав, що програли 0:4. Наче і м'яч контролювали,і структура була,
– додав півзахисник.

Коротко про матч Україна – Англія на Євро-2020

• Збірні Англії та України зустрічались у чвертьфіналі Євро-2020 на стадіоні у Римі.
  • Українці поступились з рахунком 0:4.
  • У ворота Бущана двічі забивав Кейн, також відзначились Макгвайр та Хендерсон.