Нападник Словенії повторив легендарний диво-гол Марко ван Бастена: фантастичне відео

28 вересня 2022, 12:22

Словені та Швеція 27 вересня визначали, хто займе третю позицію у групі В4 Ліги націй. Команди розписали мирову 1:1.

Марко ван Бастен нервово кусає лікті

Обидва м'ячі були забиті у першому таймі. На 28-й хвилині Словенія першою розмочила нулі на табло, пише 24 канал.

Варто дізнатись Визначилися учасники фіналу чотирьох Ліги націй

Нападник Зальцбурга Беньямін Шешко розкішно зловив м'яч на ногу після класного закидання партнера по збірній. 19-річний словенець ударом в один дотик вразив дальній кут володінь шведів.

Шешко повторив шедевр легендарного Марко ван Бастена, який у фіналі чемпіонату Європи-1988 забив у такому ж стилі у ворота СРСР.

Для 19-річного форврада словенської збірної це третій гол у цьогорічному розіграші Ліги націй і загалом четвертий у футболці національної команди.

Відео голу Словенії

На жаль, для словенських фанатів їх збірна не змогла втримати переможний результат. Наприкінці першого тайму Еміль Форсберг зрівняв цифри на табло 1:1. Саме таким став підсумковий результат матчу.

Відзначимо, що 86 хвилини у матчі за Словенію відіграв колишній гравець Динамо Беньямін Вербич.

Національні команди додали по одному очку. Словенія з 6 очками закінчила груповий раунд на третій позиції у групі В4, Швеція замкнула таблицю, маючи у своєму активі 4 пункти.