Бєсєдін розповів історію з допінгом в інтерв'ю "Профутболу". Гравець сказав, що вжив таблетку до матчу, коли команда їхала в автобусі.

Дивіться також "Динамо" розтрощило "Олександрію" у матчі з аномальною кількістю пенальті: відео

"Динамо" пограбували

За словами Бєсєдіна, перед матчем з "Мальме" команду обікрали в готелі. Пограбували лікаря "Динамо" Леоніда Миронова та одного з голкіперів – вкрали документи.

Ми їхали на матч, у мене заболіла голова в автобусі. Попросив у лікаря таблетку, він мені дав. Переплутав таблетки і дав мені свою від голови. Вони там схожі. А йому цю таблетку прописав якийсь лікар після операції на спині,
– заявив Артем.

Він припускає, що Миронов переплутав таблетки через те, що в нього вкрали документи.

Бєсєдін переконує, що таких людей як Миронов не потрібно допускати до роботи з футболістами. "Вони вороги для футболістів", – заявив Артем.

До речі Сьомін розповів, чи очолить "Динамо"

За словами футболіста, він все ще тримає образу на Миронова, якого "Динамо" відсторонило від роботи в клубі.

Я, м'яко кажучи, сказав, щоб я його більше не бачив у своєму житті, щоб він мені на очі не попадався. Як це немає образи? Ця людина забрала у мене рік. Я займався улюбленою справою, а він у мене забрав рік. Це грубо кажучи, можна сказати трохи більше,
– зазначив Артем.

"Звичайно, образи є. Але що я йому зроблю? Лящів йому надавати, бити його або щось ще за це? А насправді є за що. Я знаю, що сам нічого ніколи не брав", – додав футболіст.

Термін дискваліфікації Бєсєдіна

  • УЄФА офіційно дискваліфікувала нападника "Динамо" Артема Бєсєдіна на один рік.
  • Рішення Контрольного, етичного та дисциплінарного органу УЄФА від 24 лютого 2020 року набрало чинності і більше не підлягає оскарженню.
  • Форвард збірної України пропустить один рік.
  • Термін дії санкції починається з 19 грудня 2019 року, коли Бєсєдін був відсторонений від футболу.
  • Вже у жовтні 2020 року Артем, якому загрожувала дискваліфікація на 4 роки, зможе повернутися до тренувань "Динамо".