Всі ці українські та світові зірки є почесними членами офіційного фан-клубу братів Кличків і шанувальниками боксерського таланту Віталія та Володимира.

Читайте також: Кличко-старший навіки увійшов у історію боксу

Стінг під час бою Володимир Кличко – Жан-Марк Мормек в березні 2012 року в Дюссельдорфі стоячи аплодував перемозі українця, а потім не посоромився розповісти, що на той момент близько 10 років уважно стежить за кар'єрами Віталія та Володимира.


Сергій Ребров є давнім шанувальником братів Кличків

Сергій Ребров в переддень бою Ентоні Джошуа – Володимир Кличко, який відбувся в квітні минулого року в Лондоні на стадіоні "Уемблі", прийшов у мультіспейс Klitschko Expo та залишив свій підпис з побажаннями Володимиру на українському прапорі, який потім передали команді Кличка.

З Францем Беккенбауером Володимир навіть якось змагався в турнірі з гольфу, а з Льюїсом Хемільтон познайомився під час однієї благодійної акції. Для Сергія Стаховського Віталій і Володимир – приклади не лише у спорті, а Андрія Ярмоленко бої братів Кличко якось навіть надихнули на дружній спаринг з тодішнім партнером у київському "Динамо" Максимом Ковалем.


Франц Беккенбауер навіть грав з Володимиром Кличком у гольф

Найближчі ж стосунки у Володимира – з Хейден Панеттьєрі, з якою українець створив родину та виховує спільну дитину.

Також в категорію почесних членів офіційного фан-клубу братів Кличко, який днями відзначив свого шестиріччя, входять фронтмени гурту ТНМК "Фоззі" та "Фагот", ведуча Катя Осадча, гуморист Дядя Жора, екс-тренер збірної України Мирон Маркевич і багато інших відомих українських селебреті.


Льюїс Хемільтон також дружить із Кличками

Автори фото – Галина Хеккер-Петрова та Максим Розенко