У понеділок, 17 червня, Україна зазнала розгромної поразки від Румунії. У нещодавному випуску ютуб-каналу "Трендець" було згадано квітневу репліку Іллі Забарного, у якій він дорікнув колегам по команді.

Читайте також Румуни перемогли заслужено, – Яремчук прокоментував розгромну поразку України

Забарний висловив критику у бік гравців збірної

Наприкінці квітня, захисник національної команди України та англійського Борнмута зазначив, що раніше віддача у футболістів була більшою, а зараз дехто б'є байдики на тренуваннях.

Пам’ятаю, коли я прийшов, який рівень, яка самовіддача у людей була. І зараз, коли ти бачиш – не всі, але інколи люди приходять молоді до збірної і можуть бити байдики на тренуванні – для мене це… Не буду казати прізвища, але для мене це неприємно було,
– розповів Забарний.

Також він заявив, що люди повинні розуміти, куди вони приїжджають, що це збірна, і що ти виходиш не просто пограти в футбол, а виходиш за свою країну.

"Я спокійний з приводу Євро, але я хочу, щоб усі футболісти, котрі потрапляють до складу збірної, розуміли, що це за турнір, і якою ціною ми туди вийшли, якою ціною нам потрібно там грати. Це не тільки про футбол, це набагато більше. Люди повинні виходити на поле й віддавати все абсолютно і робити це з холодною головою", – додав Ілля Забарний.

Нагадаємо, що наступний матч Україна зіграє проти Словаччини 21 червня о 16:00 за київським часом.