У своєму Instagram Вітор Буено, який у цьому сезоні тільки тричі з'являвся на полі, спершу опублікував фото, де він в аеропорту Києва. Згодом в його Instagram з'явилася світлина із Сан-Паулу.

Читайте також: В чемпіонаті України з футболу може з'явитися клуб із Білорусі, за який виступає Мілевський

Невідомо, що саме футболіст робить в Бразилії, оскільки на сайті "Динамо" немає інформації щодо Буено. Гравець не травмований і мав би готуватися до наступного туру чемпіонату України проти "Зорі".

Водночас журналіст Ігор Циганик повідомив, що Буено близький, щоб перейти у "Сан-Пауло", який підсилив інший футболіст киян Че-Че. Буено може перейти у суборенду, оскільки права на гравця все ще належать "Сантосу".

Нюансом, який може завадити трансферу, є півзахисник "Динамо" Дерліс Гонсалес, якого кияни віддали в оренду "Сантосу" в обмін на Буено. Наразі "Сантос" хоче викупити Дерліса Гонсалеса на повноцінній основі й прагне включити в орендну угоду 25-річного футболіста пункт про можливість повноцінного трансферу.

Зараз бразильський клуб запропонував 6 мільйонів євро за Гонсалеса. Але ця сума не влаштовує "Динамо", тому клуби продовжують переговори. Від того, чи зможуть клуби домовитися по Гонсалесу залежить трансфер Вітора Буено в "Сан-Паулу".

Читайте також: Воротар збірної Англії потрапив у епіцентр п'яної бійки в барі: відео

"Динамо" може віддати Буено в суборенду, однак останнє слово в цьому трансфері буде за "Сантосом", якому належить гравець. Президент "Сантоса" готовий погодитися на трансфер Буено лише за умови, що кияни підуть на поступки в переході Гонсалеса, тобто включать у контракт право викупу Дерліса за 6 мільйонів євро.

У поточному сезоні за "Сантос" Дерліс Гонсалес забив сім голів і зробив 2 результативні передачі в 14 матчах.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram