Команда виступатиме в Юнацькій лізі УЄФА – аналогу Ліги чемпіонів, але для юнацьких команд.

Варте уваги Хочу, щоб Дніпро-1 заробив на моєму трансфері, – Довбик розповів про чотири пропозиції

Команда виступить у "шляху чемпіонів" – це переможці юнацьких чемпіонатів своїх країн. Саме Рух U-19 і став минулого сезону переможцем чемпіонату України, який не вдалося дограти до кінця через початок війни.

У першому раунді змагань Рух зіграє проти польського Заглембе. Перший матч відбудеться 14 вересня і стане номінально домашнім для команди. Матч-відповідь запланований на 5 жовтня.

Якщо команда пройде суперника, то в наступному раунді змагань зіграє проти переможця пари Чіксереда (Румунія) – Галатасарай (Туреччина). Матчі другого раунду відбудуться 26 жовтня та 2 листопада.

Особливість Юнацької ліги УЄФА

В Юнацькій Лізі УЄФА виступлять 64 команди. Вони розділені на "шлях ліги чемпіонів" та "шлях чемпіонів". До перших потрапили юнацькі команди, чиї основні команди вийшли до групового етапу Ліги чемпіонів. Відтак і в турнірі вони зіграють проти юнацьких команд тих клубів, які випали під час жеребкування основній команді.

Тут Україну представлятиме юнацька команда Шахтаря, яка зіграє в одній групі проти однолітків з Реала, РБ Лейпциг та Селтіка відповідно.

До "шляху чемпіонів" потрапили переможці національних юнацьких чемпіонатів із 32 найкращих асоціацій рейтингу УЄФА, які не потрапили до "шляху ліги чемпіонів". Саме сюди й потрапила команду Рух U-19.

Учасники "шляху чемпіонів" проведуть два раунди спарених матчів на вибування. Вісім переможців другого раунду потраплять у стикові матчі. Там їх суперниками будуть команди, які посіли другі місця у своїх групах з "шляху ліги чемпіонів".

Переможці цих матчів вийдуть в 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА, де на них вже чекатимуть вісім переможців груп "шляху ліги чемпіонів".