Займатися футболом тут почали 60 дітей віком від 7 до 12 років. Гостем урочистого відкриття став колишній футболіст "Шахтаря" й збірної України В’ячеслав Шевчук.

Читайте також: "Карпати" вдома зазнали розгромної поразки від "Шахтаря"

"Я родом з Луцька, тому завжди хвилююся за розвиток дітей і спорту на Західній Україні. Радію цьому починанню. Бажаю всім успіху! Грайте у футбол, дотримуйтесь здорового способу життя, і в майбутньому я хочу по телевізору спостерігати за вашими перемогами", – заявив Шевчук.

В'ячеслав Шевчук на відкритті проекту "Давай, грай!" у Червонограді

Першого ж дня відбувся турнір у категоріях U10 та U12. Червоноград – шахтарське місто, тож назви команд цілковито відповідали цьому статусу. За підсумками 20-хвилинних матчів переможцями в різних вікових групах стали колективи "Гірник" і "Вугільник".

Дитячі футбольні змагання на відкритті

Після завершення турніру відбулося нагородження дітей медалями, грамотами й сувенірами, а юні учасниці проекту Марія Середоха і Тетяна Токарева отримали в подарунок форму "Шахтаря".

Читайте також: УЄФА покарав Україну за заворушення на матчі проти збірної Чехії

Нагороди для учасників змагань

Нагадаємо, раніше у вересні "Давай, грай!" стартував у Івано-Франківську та Бурштині. Соціальний проект із розвитку масового дитячого футболу реалізується фондом Shakhtar Social у партнерстві з ДТЕК.

Фото: ФК "Шахтар"