Угода з футболістом розрахована на п'ять років, інформує офіційний сайт "гірників".

Читайте також: Суркіс розповів про фінанси "Динамо": найбільша зарплата не дотягує навіть до мільйона

Генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін заявив, що клуб заплатив за гравця 15 млн євро.

Ми придбали Тете за 15 мільйонів євро. 10 мільйонів, отримані від продажу Ракіцького, плюс додали частину від трансферу Фреда – й інвестували в придбання молодого талановитого футболіста. Віримо, що це наше майбутнє, що Тете виросте у велику зірку. Що ж до клаузули або відступних, то на сьогодні ми встановили рекордну для нас суму – 150 мільйонів євро,
– розповів Палкін.

Матеус Кардосо Лемос Мартінс (Тете) народився 15 лютого 2000 року в м. Алворада (Бразилія). Його зріст 175 см, амплуа – атакувальний півзахисник.

Вихованець "Греміо". Виступав за юнацькі й молодіжні склади клубу. 2019 року зі збірною Бразилії U20 узяв участь у чемпіонаті Південної Америки в Чилі (7 матчів).

За інформацією ЗМІ, півзахисник буде отримувати в донецькому клубі одну з найбільших зарплат серед українських клубів. Оклад гравця становитиме 1,4 млн євро в рік (120 тис. євро в місяць).

"Шахтар" в зимове трансферне вікно придбав двох легіонерів – гравця молодіжної збірної Бразилії Маркоса Антоніо і хавбека Манора Соломона. Також лави "гірників" поповнив захисник Валерій Бондаренко.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram