У четвер, 15 лютого, Шахтар проведе свій перший офіційний матч у 2024 році. Команда Маріно Пушич почне свій шлях в плей-оф Ліги Європи, де в 1/16 фіналу зійдеться проти Марселя, пише 24 канал.

До теми Які шанси Шахтаря перемогти кризовий Марсель: прогноз на гру "гірників" у Лізі Європи

Шахтар повертається після паузи

"Гірники" посіли третє місце в групі Ліги чемпіонів в компанії з Барселоною, Порту та Антверпеном. Це і дало донеччанам путівку у другий за рангом єврокубок.

Шахтар не проводив офіційні матчі вже два місяці, адже УПЛ пішла на зимову паузу. В турнірній таблиці чемпіонату донеччани наразі четверті, але мають ще дві гри в запасі. Тож за втраченими очками "гірники" ділять перше місце із Динамо.

Непереконливий сезон Марселя

Марсель теж починав шлях у Лізі чемпіонів, але там несподівано вилетів у кваліфікації від Панатінаїкоса. Натомість підопічні Дженнаро Гаттузо провели непогано групу Ліги Європи і лише в останньому турі віддали перше місце Брайтону.

Варто знати Славетний суперник, який у кризі: що відомо про Марсель, з яким Шахтар гратиме в Лізі Європи

Натомість позаду залишились Аякс та АЕК. В чемпіонаті ж олімпійцям поки нема чим похвалитися. Марсель іде лише восьмим і від зони Ліги чемпіонів команду відділяє аж сім очок.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Шахтар – Марсель в Україні можна буде на на ОТТ-платформі Megogo на каналі "Megogo Футбол 1". Початок зустрічі в Гамбургу – о 19:45 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Шахтар – Марсель. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ШАХТАР – МАРСЕЛЬ 2:2

Голи: Матвієнко, 68, Егіналду, 90+1 – Обамеянг, 64, Ндіає, 90.

Шахтар: Різник – Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров – Степаненко, Судаков, Бондаренко – Зубков, Сікан, Егіналду.

Марсель: Лопес – Клос, Жиго, Балерді, Мерлен – Кондогбія, Унаї – Луїс Енріке, Аріт, Мумбанья – Обамеянг.

Відеоогляд матчу:

Статистика матчу:

КІНЕЦЬ МАТЧУ

Фінальний свисток! Команди видали палкий матч, який завершився внічию 2:2. Доля путівки в 1/8 фіналу Ліги Європи визначиться за тиждень, 23 лютого, в Марселі.

90+5 хвилина

Егіналду міг вирвати для Шахтаря навіть перемогу! Бразилець знову відгукнувся на подачу з флангу, але удар вийшов неточним.

90+3 хвилина

Бондар зриває небезпечну атаку Марселя та отримує жовту картку. Валерій пропустить зустріч у Франції.

90+2 хвилина

Заміни від обох команд. Траоре замінив Бондаренка, а у Марселя Корреа та Мейте вийшли замість Мумбанья та Обамеянга.

90+1 хвилина

Жовта картка Егіналду за зняту футболку.

ГОООООЛ. Що за матч! Маленький Егіналду відгукнувся на подачу Зубкова та точно пробив у кут воріт Лопеса. 2:2

Відео голу:

90 хвилина

Суддя компенсував чотири хвилини.

90 хвилина

Гол. Таки дотискає Марсель українську команду. Обамеянг вдало пішов у дриблінг на фланзі, обійшов Зубкова та Гочолейвілі. Габонець прострілив у центр на Ндіає, якого ніхто не встиг накрити. 1:2

Відео голу:

87 хвилина

Удар Мерлена з гострого кута. Різник не втратив концентрацію, відбивши м'яч.

84 хвилина

Удар Обамеянга дуже неточний, набагато вище воріт.

79 хвилина

Зубков відверто збив Унаї та заробив жовту картку.

77 хвилина

Дві заміни від Шахтаря. Конопля та Сікан залишають поле, на заміну вийшли Гочолейшвілі та Кевін. Дебют бразильця за донеччан.

75 хвилина

Мумбанья дали вийти сам на сам із Різником і гравець Марселя спробував намалювати пенальті. Суддя не повівся на трюк Фаріса.

72 хвилина

Травма у Тараса Степаненка, можливо, серйозна… Хавбека збірної України змінив Єгор Назарина.

72 хвилина

Заміна у Марселя. Ндіає виходить замість невдахи Енріке.

70 хвилина

Знову Луїс Енріке не зміг забити з дуже близької відстані. Бразилець неточно замкнув простріл з флангу.

68 хвилина

ГООООООЛ. Шахтар швидко зрівнює рахунок. На допомогу донеччанам прийшов Клос, який промахнувся по м'ячу у спробі вибити. Матвієнко підхопив снаряд та пробив Лопеса. 1:1

Відео голу:

64 хвилина

ГОЛ. Марсель відкриває рахунок. Клоса запустили у майданчик Шахтаря і той прострілив у центр. Конопля до м'яча не дотягнувся і його добив у ворота Обамеянг. 0:1

Відео голу:

61 хвилина

Команди обмінюються непоганими атаками.

58 хвилина

Дуже небезпечно у воріт Різника. Після навісу Мерлена Луїс Енріке головою пробив неточно метрів з трьох.

55 хвилина

Небезпечний удар від Зубкова з-за меж майданчика. Трохи не вистачило точності.

54 хвилина

Жиго головою замикав подачу з кутового, але Різник на місці.

52 хвилина

Зрячий дальній удар від Унаї. Близько зі стійкою.

49 хвилина

Конопля в центрі поля збив Мумбанья та отримав попередження.

ПОЧАТОК ДРУГОГО ТАЙМУ

Статистика першого тайму:

ПЕРЕРВА

Перший тайм завершився без голів. Дуже напружена гра, час відпочити 15 хвилин.

45+2 хвилина

Обидва повернулись у стрій.

45+1 хвилина

Мумбанья та Різник неприємно зіштовхнулись головами під час подачі. Обом гравцям надають допомогу.

45 хвилина

Суддя додав три хвилини.

Андрій Шевченко завітав сьогодні на гру та спостерігає з трибун разом із Даріо Срною.

20:28, 15 лютого

44 хвилина

Унаї завдав удару вище воріт з-за меж карного майданчика.

43 хвилина

Марсель організував класну контратаку, але Обамеянг забарився із фінальним ударом і його втигли накрити.

40 хвилина

Після прострілу від Коноплі м'яч прилетів у руки Лопесу.

38 хвилина

Егіналду отримав шанс для удару з-за меж карного майданчика. М'яч полетів вище воріт.

35 хвилина

Команди ведуть боротьбу в центрі поля, моментів обмаль.

31 хвилина

Судаков не скористався подарунком від рефері та пробив у стінку.

29 хвилина

Ще і Балерді ні за що виписав жовту картку, через яку він пропустить матч-відповідь.

28 хвилина

Крута контратака Шахтаря завершилась дивним рішенням судді. Зубков виводив Сікана віч-на-віч із кіпером. Данило оступився у майданчику суперника, але суддя подумав, що проти українця сфолили і поставив … штрафний, а не пенальті.

Відео спірного моменту:

25 хвилина

Бондар та Мумбанья зіштовхнулись у майданчику Шахтаря, через що гравець французького клубу впав. Суддя не повівся на прохання форварда Марселя поставити пенальті.

21 хвилина

Обамеянг ледь не вийшов на ударну позицію, але не зміг прийняти м'яч і той полетів за поле.

19 хвилина

Гра поновлена! Туман трохи розвіявся.

16 хвилина

Суддя зупинив матч через ось таке фаєр-шоу від фанатів Марселя.

13 хвилина

Кондогбія неточно замкнув головою навіс з флангу.

19:56, 15 лютого

11 хвилина

Конопля намагався вивести Сікана сам на сам із Лопесом, але Данило не побіг вчасно на м'яч.

19:54, 15 лютого

9 хвилина

Марсель виконав кілька навісів, донеччани без проблем відбились.

19:52, 15 лютого

6 хвилина

Непоганий забіг Зубкова завершився неточним прострілом.

3 хвилина

Шахтар під пресингом відібрав м'яч біля чужих воріт. Але вистріл Зубкова відбив воротар.